* romantika *

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

* romantika *

Počalji od Wonderful taj Čet Jul 10, 2008 6:00 pm

Pre svega me interesuje da li ste romantini i koliko se cesto (ili retko) susrecete sa romantikom?
Da li mislite da romantika usled vremena u kojem zivimo bledi ili poprima samo neki drugi oblik?
serenada

Poslednji izmenio Wonderful dana Pet Avg 01, 2008 9:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 30
Datum upisa : 02.05.2008

Pogledaj profil korisnika http://wonderfullworld.creazaforum.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: * romantika *

Počalji od Jagodica Bobica taj Sre Jul 23, 2008 12:32 am

Ja sam uzasno romanticna,ali mislim da sada romantika malo blijedi ili ko zna,mozda prima drugi oblik... hm
Jagodica Bobica

Broj poruka : 13
Datum upisa : 18.07.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brankicca taj Sre Jul 23, 2008 1:30 am

Ah,volim romantiku--i rado je se secam....Sta znam ja...bilo je i romantike i svega,al mislim da to pocinje pomalo da bledi....dok je nas,zena,bice i romantike,samo treba non-stop da podsecamo na to,jedino tako...Jesam romanticna,ali sad imam i dete pa za to nemam vremena,ako je to izgovor,a nije.....jednostavno-pored poslova sto na poslu sto oko deteta,kuce ,mozda izmedju svega i prodje neka romanticna stvarcica...zato ja,kad mi treba doza romantike,uzmem i odgledam neki romantican film-pa me to malo oraspolozi odnosno da mi tu potrebnu dozu,pa omeksam,ispunim se tim filingom,znate,pa onda pomislim-mozda i muskarcima treba vise romantike kad oni jako lepo prihvate svaku sugestiju ili povod za neku romantiku..mozda nismo samo mi tu bitne i jedine.....Mislim da svaku vezu treba dobro zalivati i zahtevati sve sto nam treba,ako osecamo da nesto fali,a isto tako i pruzati i biti inicijator,kad osetimo da to treba.....
Ma,nemam pojma..nisam vise pametna..... :kiss3:
brankicca

Broj poruka : 44
Godina : 38
Datum upisa : 19.07.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh