* Religija *

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

* Religija *

Počalji od Wonderful taj Čet Jul 10, 2008 5:09 pm

Sta za vas predstavlja religija i koliko je bitna u vasem zivotu?
U koga ili sta verujete,da li i koliko cesto idete u crkvu?
Koliko ste tolerantni kada su religijske razlike u pitanju,da li vam smeta kada je vas prijatelj,partner,komsija druge vere?
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 29
Datum upisa : 02.05.2008

Pogledaj profil korisnika http://wonderfullworld.creazaforum.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: * Religija *

Počalji od Maka taj Pet Jul 18, 2008 1:42 am

Sjajna tema...Jako duboka,iskreno ne znam koliko je dobra za pisanje,vise je za -uzivo...
Kao i vecina Srba-predstavljam se kao duboki vernik..ali budimo svesni da mi nismo nikakvi vernici i postovaoci vere..Jesmo po malo,ali..ko posti?ko se moli svakodnevno?ko se trudi da zivi skromno?ko ne laze?da ne pricam o varanju..nepostovanju..itd..
U Crkvu idem -bar jednom nedeljno-uglavnom nedeljom na liturgiju,u Crkvu u kraju...ponekad idem i cesce..ma,sve zavisi od okolnosti..Svako vece pred spavanje se pomolim Bogu i trudim se da svaki dan-sve sto radim gledam kroz veru..Covek sam,gresi su nam kao "dobar dan".Najiskrenije vam kazem da se trudim da ne cinim grehe,pre svega da ne lazem-to je ono najcesce sto svi cinimo...trudim se da postujem sve i svakoga-ko i po meni ne zasluzuje ni mrvu..trudim se..jer gledam-ko sam ja da im sudim?
ne znam,ovih dana sam u nekom rebusu-razocarenju-pa mi je mozda ova tema bas sad legla,ako nista drugo,bar malo da popriccam sa sobom......
Maka
moderator

Broj poruka : 45
Godina : 30
Datum upisa : 18.07.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu